piątek, 11 sierpnia 2017

Konsumenci i rolnicy w obronie polskiej żywności i wolnościKażdy kto chce mieć dostęp do dobrej żywności, każdy kto chce być wolny powinien być w Sejmie 11 i 12 września! Koniecznie przeczytaj - BARDZO WAŻNE DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO.

Szanowni Państwo, 

Kontynuujemy działania, których celem jest łatwiejszy dostęp do dobrej żywności oraz wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO.

UWAGA! Zapraszamy do udziału w posiedzeniach komisji sejmowych:

11 września godz. 12.00 - posiedzenie nadzwyczajnej PODKOMISJI w sprawie GMO, tego samego dnia o godz. 17:00 - posiedzenie KOMISJI w sprawie GMO. 12 września godz. 11:00 - posiedzenie komisji w sprawie sprzedaży żywności przez rolników. 

A więc PEŁNA MOBILIZACJA. Rezerwujcie te dni (11 i 12 września) bo tylko razem możemy wywalczyć dobre przepisy. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o potwierdzenie tego u nas oraz podanie kontaktu telefonicznego. Szczegóły posiedzeń i procedurę zgłaszania udziału w sejmowych posiedzeniach podamy w kolejnym e-mailu.

UWAGA! Aby spowodować skuteczną, bezwarunkową zmianę konieczna jest szeroka współpraca rolników i konsumentów. Wymaga to dalszej edukacji społeczeństwa nt. alternatywnych rozwiązań. W związku z tym Jadwiga Łopata, laureatka ekologicznego Nobla i Sir Julian Rose, będą przemierzali Polskę(tym razem woj. pomorskie i wschodnie), głosząc wykłady oraz prowadząc warsztaty w ramach kampanii  Nasza ziemia, nasza żywność, nasze zdrowie   BEZPOŚREDNIO OD ROLNIKA . Liczymy na Wasze zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu spotkań w drugiej połowie września i w październiku/listopadzie. 
"Jednoczmy się! Jadwiga Łopata, Sir Julian Rose
i Jarosław Sachajko o przyszłości polskiego rolnictwa"

Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny http://icppc.pl/index.php/pl/wesprzyj-nas.html

Z poważaniem,
Jadwiga Łopata i Julian Rose
==========================
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi - ICPPC
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH W EKOCENTRUM ICPPC www.eko-cel.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz